KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11865534
nr 1186 5534
Ã…sa Bujon
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, "Green dimension". Signerad. Olja på duk, 60x80 cm
Åsa Bujon, född 1943 i Göteborg, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
måndag 28 maj 2018
kl 18:37:23